אם החלטתם שרגע לפני שאתם מפרקים את החבילה, ברצונכם לנסות ולשקם את היחסים ואת הנישואין ולו למען הילדים, הליך הגישור יאפשר זאת על ידי בחינת המחלוקות ועריכת הסכם שלום בית שיסדיר את היחסים ויכלול בתוכו גם את אופן המשך ההתנהלות של הצדדים. כך למשל יכול הסכם שלום הבית לכלול בתוכו את חלוקת המטלות בבית, הקצאת זמנים האחד לשני, קווים מנחים משותפים לטיפול בילדים וכן נושאים נוספים אשר עולים במסגרת הגישור כל זאת תוך הבנה עמוקה של המחלוקות.

 
הסכם שלום הבית ינסה להסדיר את היחסים של הצדדים והדרך של כל אחד מהצדדים בקשר הזוגי והמשפחתי, והסכם זה יכול להוות בסיס לבניית היחסים הזוגיים מחדש.

במסגרת הסכם שלום הבית נכלל הסכם הגירושין, המסדיר בד בבד, את כל אותן זכויות המגיעות לצדדים, במידה ושלום הבית לא יצלח והדרך שתפתח היא פני גירושין.
 
 
צוות השתקפות - המרכז לגישור, ילוו אתכם, במטרה לחתירה לשלום בית כנה ואמיתי, תוך שילוב יועץ נישואין, מגשר ומתאם בין הורים וילדים יעזור לכם להסביר לילדיכם על המצב ולהתגבר על השינוי שעומד בפניהם. כמו כן, המגשרים במרכז השתקפות יעזרו לכם גם בנושאי הסדרת הסכם הגירושין הנכלל בתוך הסכם שלום הבית.  
 
המגשרים במרכז, בקיאים בדיני משפחה ויפעלו על מנת למנוע פגיעה במי מבני הזוג או בילדים, אשר עדים במקרים רבים למלחמות התשה בין ההורים ופעמים רבות נפגעים מכך.
 
 

- גישור משפחתי -
הסכם שלום בית הכולל הסכם גירושין 

לפגישת הכרות חינם
התקשרו עכשיו
08-9966001
 
השתקפות - המרכז לגישור  •   רח' הבנאים 9, ת.ד. 15261 אשדוד  •  טלפון: 08-9966001  •  מייל: office@hmgr.co.il